/  /  /  / Nowa stacja Mitsubishi w Katowicach
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa stacja Mitsubishi w Katowicach

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
nullnull

W Katowicach otwarto właśnie nową placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Zięba MMCars. Stacja jest położona przy jednej z największych arterii Śląska (trasa Katowice-Mikołów).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy punkt dealerski, spełniający najnowsze standardy marki, oferuje pełną gamę samochodów spod znaku trzech diamentów i szeroki wachlarz usług serwisowych. Jako autoryzowany przedstawiciel marki Mitsubishi Motors w Katowicach, firma MM Cars może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym.

Obiekt spod znaku trzech diamentów przy ulicy Kościuszki 253 zajmuje powierzchnię 3 500 m2. Mieści on przestronny salon, serwis mechaniczny z 12 stanowiskami serwisowymi, lakiernię i blacharnię oraz dwie myjnie.

Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy wyposażono w nowoczesne urządzenia i systemy warsztatowe.

Salon, w którym wyeksponowano gamę modeli Mitsubishi, został usytuowany dogodnie dla klientów zainteresowanych zakupem pojazdu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa komisy samochodów używanych. Położenie placówki zapewnia klientom łatwy dojazd oraz daje możliwość odbycia jazd testowych urozmaiconymi trasami.  

Przed salonem czeka na klientów gama samochodów testowych i obszerny parking na 20 miejsc, a serwis dysponuje flotą pojazdów zastępczych.

Nowa stacja ma za zadanie zaspakajać potrzeby klienta zarówno w zakresie doboru samochodu nowego i używanego, jak i części zamiennych oraz bardzo szerokiej gamy usług posprzedażnych. W nowym obiekcie klienci Mitsubishi będą mogli nie tylko kupić nowy lub używany samochód wraz z częściami zamiennymi i akcesoriami, ale także skorzystać z kompleksowej obsługi finansowej i ubezpieczeniowej, pełnego zakresu usług serwisowych oraz centrum likwidacji szkód.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzą obecnie 42 salony sprzedaży i 48 stacji serwisowych, w których łącznie pracuje około tysiąc osób.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama