/  /  /  / Modele Mitsubishi z LPG
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Modele Mitsubishi z LPG

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

W związku z rosnącymi cenami oleju napędowego i benzyny, polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Czakram przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer.

Jak wyliczył generalny importer Mitsubishi Motors, koszt samochodu z taką instalacją wzrasta jedynie o 1 900 zł i zamortyzuje się już po przejechaniu około 10 000 km.

Montaż instalacji gazowych jest możliwy wyłącznie w modelach Colt i Lancer, które są fabrycznie przystosowane do takiej modyfikacji, czyli w 3-drzwiowym i 5-drzwiowym Colt 1.3 Inform, oraz w autach Lancer sedan i Sportback 1.8 Invite.

W ramach opisanej oferty partia samochodów zostanie wyposażona przez firmę Czakram w zestaw instalacji gazowej. Cena zakupu kompletnego, 4-cylindrowego zestawu instalacji gazowej BRC Sequent 24.11, wyposażonego w zestaw czterech wtryskiwaczy BRC oraz zbiornik toroidalny, wynosi 1 900 zł brutto.

Klienci mogą wybrać i zamówić samochód z oferty lub zdecydować się na jeden z pojazdów stojących w salonie, następnie zostanie w nim zamontowana przez firmę Czakram na koszt producenta instalacja gazowa, a cena pojazdu wzrośnie o 1 900 zł.

Gwarancja
Gwarancja na instalację LPG wynosi 3 lata pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w punktach serwisowych firmy Czakram na terenie całej Polski.

Wszelkie regulacje, przeglądy okresowe oraz ewentualne naprawy zakupionej instalacji gazowej marki BRC muszą być dokonywane w placówkach wskazanych przez Czakram.

Specjalna oferta handlowa instalacji gazowych BRC Sequent 24 do samochodów Colt 1.3 oraz Lancer 1.8 jest limitowana i będzie aktualna do wyczerpania zapasów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama