/  /  /  / Mitsubishi punktuje w rankingu zadowolenia według ADAC
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi punktuje w rankingu zadowolenia według ADAC

Mitsubishi Motors|
null
© Mitsubishi
null

Po 40 latach obecności w Europie Mitsubishi Motors utrzymuje pozycję marki kojarzonej przez klientów z wysoką jakością, której źródło tkwi w japońskich metodach konstruowania i produkowania samochodów, przekładających się na niezawodność cenioną na całym kontynencie.

Świadczą o tym najnowsze wyniki badań zadowolenia klientów, przeprowadzone przez ADAC i opublikowane niedawno w Niemczech. Ponad 20 000 właścicieli samochodów zostało poproszonych o ocenę swojej marki zarówno pod kątem samego produktu, jak i jakości obsługi klienta.

ADAC to największy automobilklub w Europie, liczący ponad 18 milionów członków.

Trend rosnący
W tym roku firma spod znaku trzech diamentów ponownie zabłysnęła w oczach swoich szczególnie wymagających, niemieckich klientów:
- jakość serwisu
trzecie miejsce (w zeszłym roku czwarte miejsce)
- postrzeganie marki
jedenaste miejsce (na 25 badanych marek)
- zadowolenie z posiadanego samochodu
ósme miejsce Mitsubishi ASX (bezpośrednio za europejskimi samochodami z segmentu premium)

Uznanie dla Mitsubishi Space Star
ADAC wysoko ocenił ostatnią propozycję firmy Mitsubishi Motors, czyli model Space Star nowej generacji. Wśród wielu zalet szczególnie doceniono niskie zużycie paliwa, które w opinii magazynu ADAC Motorwelt (wydanie wrzesień 2013) pozwoliło uznać ten samochód za "najlepszy wybór wśród ekonomicznych samochodów miejskich".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama