/  /  /  / Mitsubishi partnerem strategicznym Pucharu Polski OFF-ROAD PL
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi partnerem strategicznym Pucharu Polski OFF-ROAD PL

null
© Mitsubishi
null

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Pucharu Polski OFF-ROAD PL, która startuje już 30 maja, została marka Mitsubishi.

W związku z wprowadzeniem na rynek najnowszego modelu Mitsubishi Pajero Sport, wiodący producent aut 4x4 przygotował dla zawodników niespodziankę w postaci możliwości uczestniczenia w jazdach testowych pojazdem.

30 maja w Nowej Dębie zawodnicy w oczekiwaniu na start do prologu z pewnością nie zaznają nudy. Od 08:00 do 15:00 będą odbywać się bowiem jazdy testowe najnowszym modelem marki Mitsubishi, którego premiera na rynku polskim miała miejsce niespełna miesiąc temu.

Będzie to doskonała okazja do pierwszego zmierzenia się z terenem i sprawdzenia możliwości pojazdu, który legitymuje się nie tylko dużym komfortem w jeździe drogowej, radząc sobie równie dobrze poza asfaltem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama