/  /  /  / Mitsubishi Outlander Clarion w sprzedaży
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi Outlander Clarion w sprzedaży

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowała właśnie specjalna wersja dobrze znanego w Polsce modelu Outlander o nazwie Clarion. Zachętą dla klientów jest atrakcyjna cena pojazdu: od 89 990 zł.

Limitowana seria aut z roku modelowego 2012 i bieżącego roku produkcji została wzbogacona o fabrycznie montowany system multimedialny Clarion z nawigacją.

Mitsubishi Outlander w limitowanej serii Clarion jest dostępny w wersji z 2-litrowym, benzynowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o mocy 147 KM z napędem na 1 oś, z manualną, pięciobiegową skrzynią biegów oraz bezstopniową, automatyczną przekładnią CVT w 4 opcjach wyposażenia: Intense Navi, Intense Navi CVT, Intense Plus Navi oraz Intense Plus Navi CVT.

Najtańsza z tych wersji, czyli Outlander Intense Navi Clarion, kosztuje obecnie 89 990 zł brutto.

Stacja multimedialna Clarion NX 501E
Fabrycznie montowana w Outlanderze stacja multimedialna Clarion NX 501E z nawigacją, odtwarzaczem DVD, kamerą cofania, obsługą Bluetooth i kartą pamięci 8GB jest kompatybilna z urządzeniami i-Pod i i-Phone.

Interaktywny ekran dotykowy o przekątnej 6,2 cala zapewnia łatwą obsługę urządzenia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama