/  /  /  / Mitsubishi ASX do sprawdzenia w serwisie
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi ASX do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|
null
© Mitsubishi
null

Jak poinformował generalny importer Mitsubishi Motors w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi ASX mogą mieć ewentualnie usterkę fabryczną. W związku z tym zapowiedziano prewencyjną akcję naprawczą.

Jak ustalił koncern, w niektórym egzemplarzach Mitsubishi ASX (auta wyprodukowane przed 27 marca 2011) na skutek błędnego procesu produkcyjnego w trakcie montażu panoramicznego przeszklonego dachu mogło dojść do niewłaściwego zespolenia szklanej płyty dachu z metalową ramą nadwozia. Może to prowadzić do przecieków wody do wnętrza pojazdu oraz wzrostu hałasu w czasie jazdy.

W skrajnej sytuacji na skutek rozwarstwienia się kleju montażowego może dojść do całkowitego odklejenia się szklanej płyty dachu od nadwozia samochodu.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 113 samochodów Mitsubishi ASX (patrz TUTAJ).

Generalny importer Mitsubishi Motors poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie zostaną przeprowadzone oględziny i usunięcie ewentualnej usterki.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela MMC Car Poland sp. z o.o.   (adres: ul. 17 Stycznia, 02-146 Warszawa 45; Biuro Obsługi Klienta tel.: 22 463 19 40; e-mail: biuro.klienta@mitsubishi.pl, www.mistusbishi.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama