/  /  /  / Ceny części Mitsubishi mocno spadły
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ceny części Mitsubishi mocno spadły

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Użytkownicy samochodów Mitsubishi mają powody do radości. Producent przedstawił specjalną ofertę na zakup części eksploatacyjnych i podlegających wymianie podczas przeglądów dla właścicieli modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander i L200 oraz ogłosił radykalną obniżkę cen części do modeli Outlander i Lancer, wyposażonych w popularną jednostkę Diesla 2.0 DiD.

Za sprawą niższych cen części karoseryjnych spadły też koszty napraw blacharsko-lakierniczych w autoryzowanych stacjach Mitsubishi Motors w Polsce.

Do końca sierpnia właściciele modeli Colt, ASX, Outlander i L200, którzy w ciągu ostatnich czterech lat kupili nowe samochody w polskiej sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors, mają teraz możliwość zakupu wybranych części ze zniżką nawet do 35%. Oferta dotyczy m.in. klocków i tarcz hamulcowych, filtrów powietrza, paliwa i oleju oraz innych części, które można kupić w nowych, atrakcyjnych cenach.

Szczegóły oferty zostaną wysłane do klientów pocztą elektroniczną.

Części do Lancera i Outlandera 2.0 DiD dużo tańsze
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dopasowując ofertę do realiów rynku, producent zdecydował się na znaczącą (nawet trzykrotną) obniżkę cen części do Lancera i Outlandera z turbodoładowanym, wysokoprężnym silnikiem 2.0 DiD.

Obniżono ceny turbosprężarek, pompowtryskiwaczy, świec żarowych, pasków rozrządu wraz z rolkami i napinaczem oraz zestawów pompy wody.

Mając na celu obniżenie kosztów napraw blacharsko-lakierniczych, firma Mitsubishi Motors zredukowała także ceny wybranych części potrzebnych do takich napraw. Największe zmiany dotyczą cen poduszek powietrznych.

Szczegółowe informacje na temat nowych cen części i promocji klienci znajdą w autoryzowanych placówkach Mitsubishi Motors w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama