/  /  /  / 5-letnia gwarancja na używane Mitsubishi
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

5-letnia gwarancja na używane Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Polska filia Mitsubishi Motors przedstawiła korzystną ofertę dla użytkowników samochodów tej marki. Tylko do końca października posiadacze Mitsubishi będą mogli z 40% zniżką kupić dodatkową roczną lub 2-letnią gwarancję na swoje auto.

Taka gwarancja zabezpiecza klienta przed niespodziewanymi kosztami naprawy, zmniejsza koszty użytkowania auta i podwyższa jego wartość przy odsprzedaży.

Diamentową Gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km mogą wykupić w atrakcyjnej cenie nabywcy modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander, Pajero, Pajero Sport i L200, zarówno przedłużając dotychczasową 3-letnią gwarancję o jeden rok, jak i o 2 lata.

Promocyjna oferta, aktualna do końca października bieżącego roku, jest skierowana do każdego, kto użytkuje swój samochód Mitsubishi nie więcej niż 35 miesięcy (do przebiegu 100 000 km) od momentu zakupu nowego pojazdu w autoryzowanej placówce Mitsubishi Motors na terenie Polski (oferta nie obejmuje modeli Lancer Evolution oraz i-MiEV).

Można zatem wykupić Diamentową Gwarancję nawet w ostatnim dniu przed upłynięciem 35 miesięcy, ale najkorzystniejsze warunki wykupienia gwarancji są teraz oferowane w pierwszym roku od zakupu.

W przypadku zakupu Diamentowej Gwarancji klienci również otrzymują specjalny certyfikat.

Ewentualne naprawy dokonywane będą wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części sygnowanych znakiem Mitsubishi Motors. Kolejnym udogodnieniem są także bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju.  

Ceny Diamentowej Gwarancji zaczynają się już od 594 zł (na model Colt, wykupionej w pierwszym roku użytkowania pojazdu).
 
Czego dotyczy Diamentowa Gwarancja
Warunki Diamentowej Gwarancji dają klientom możliwość bezpłatnych napraw samochodów przez 12 lub 24 miesiące po zakończeniu gwarancji podstawowej lub do przebiegu 300 000 kilometrów. Szeroki zakres tej gwarancji jest zbliżony do dotychczasowej 3-letniej, fabrycznej gwarancji, co oznacza bezpieczeństwo, spokój i niższe koszty klientów przez 4 lub 5 lat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama