/  /  /  / 4 lata gwarancji w Mitsubishi
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

4 lata gwarancji w Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Już od września klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego samochodu Mitsubishi, otrzymają 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km bez żadnych dodatkowych opłat.

Już od września klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego samochodu Mitsubishi*, otrzymają 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km bez żadnych dodatkowych opłat.

Ponadto, od momentu zakupu aż do 35. miesiąca użytkowania samochodu Mitsubishi**, każdy klient będzie mógł wykupić na korzystnych warunkach rozszerzoną Diamentową Gwarancję, chroniącą pojazd aż przez 5 lat lub do przebiegu 300 000 km.

Korzyści dla klientów
Dwa nowe programy rozszerzonych gwarancji (Basic i Diamentowa) pozwolą nabywcom na oszczędności, zabezpieczą ich przed kosztami niespodziewanych napraw i zwiększą wartość pojazdu przy odsprzedaży. Warto podkreślić, że ewentualne naprawy dokonywane będą wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części sygnowanych znakiem Mitsubishi Motors.

Zakup Diamentowej Gwarancji da właścicielom firm możliwość wliczenia opłaty w ratę leasingową przy zakupie samochodu. Kolejnym udogodnieniem są także bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju.

4-letnia Gwarancja Basic: 300 000 km
Od początku września każdy klient*, który zdecyduje się na zakup modeli Lancer, ASX, Outlander, L200 i Pajero, otrzyma bezpłatnie dodatkową roczną gwarancję, która zacznie obowiązywać po zakończeniu podstawowej, 3-letniej gwarancji aż do przebiegu 300 000 kilometrów (a nie 100 000 km, jak do tej pory). Zakres tej gwarancji obejmuje silnik i skrzynię biegów.

Nowa gwarancja, wydłużona na czwarty rok, będzie potwierdzona stosownym certyfikatem wydawanym wraz z samochodem.

Diamentowa Gwarancja: 3+1 lub 3+2 i 300 000 km
Od 1 lipca Diamentową Gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km mogą wykupić w atrakcyjnej cenie nabywcy modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander, Pajero i L200, zarówno przedłużając dotychczasową 3-letnią gwarancję o jeden rok, jak i o 2 lata. Ten program jest stworzony dla każdego, kto użytkuje swój samochód Mitsubishi nie więcej niż 35. miesięcy od momentu zakupu nowego pojazdu w autoryzowanej placówce Mitsubishi Motors na terenie Polski**.

Można zatem wykupić Diamentową Gwarancję nawet w ostatnim dniu przed upłynięciem 35 miesięcy, ale najkorzystniejsze warunki wykupienia gwarancji są oferowane momencie kupna auta oraz w pierwszym roku od zakupu. Dobrą okazją do zakupu mogą być coroczne wizyty w salonie w celu przedłużenia ubezpieczenia pojazdu, a także podczas napraw gwarancyjnych lub przeglądów okresowych.

W przypadku zakupu Diamentowej Gwarancji klienci również otrzymują specjalny certyfikat.

Czego dotyczy Diamentowa Gwarancja
Warunki Diamentowej Gwarancji dają klientom możliwość bezpłatnych napraw samochodów przez 12 lub 24 miesiące po zakończeniu gwarancji podstawowej lub do przebiegu 300 000 kilometrów. Szeroki zakres tej gwarancji jest zbliżony do dotychczasowej 3-letniej, fabrycznej gwarancji, co oznacza bezpieczeństwo, spokój i niższe koszty klientów przez 4 lub 5 lat.

Bliższe informacji na temat oferty znaleźć można TUTAJ.

*Oferta Basic nie dotyczy modeli Colt, Lancer Evolution i i-MiEV oraz samochodów sprzedawanych w drodze przetargów publicznych i indywidualnie negocjowanych kontraktów flotowych, gdzie klienci otrzymują dotychczasową 3-letnią gwarancję

**Diamentowa Gwarancja nie obejmuje modeli Lancer Evolution i i-MiEV.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama