/  /  /  /  / Mitsubishi Pajero 2014 już jest. Taniej o 23%
Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Cena219 990 zł - 219 990 zł (aktualizacja: 2017-06-13)
Emisja CO2224 g/km
Żużycie paliwa8,5 L/100km
 

Mitsubishi Pajero 2014 już jest. Taniej o 23%

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
nullnullnullnullnull

W polskich salonach zadebiutowało terenowe Mitsubishi Pajero z roku modelowego 2014. Model zyskał na komforcie: został lepiej wyciszony, a w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania. Wielką korzyścią dla klienta jest aż 23% obniżka ceny tego samochodu.

W Mitsubishi Pajero z roku modelowego 2014 udoskonalono wyciszenie podłogi, nadkoli, drzwi, maski i tylnej klapy. Zaowocowało to niemal dwukrotnym obniżeniem poziomu hałasu we wnętrzu pojazdu, a co za tym idzie znacznym polepszeniem komfortu podróżowania.

Dodatkowo w lusterku wstecznym Pajero zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która ukazując w lusterku obraz z kamery umieszczonej z tyłu pojazdu znacznie ułatwia parkowanie i pozwala na baczniejszą obserwację otoczenia samochodu.

Za sprawą niższego kursu jena cena Mitsubishi Pajero spadła na polskim rynku o 52 900 zł i wynosi obecnie 177 090 zł.

W ramach zapowiadanej we wrześniu tego roku ofensywy cenowej firma Mitsubishi Motors obniża w Polsce ceny swoich modeli. Od września klienci mogą cieszyć się obniżkami cen modeli Outlander; w październiku i listopadzie znaczące zniżki objęły też inne modele (ASX, L200, Colt, Lancer Evolution).

Niższe ceny i nowości
Teraz aż o 23%, czyli 52 900 zł, zredukowano cenę flagowego terenowego modelu Pajero. Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia nowości.

W roku 2014 japońska marka zaprezentuje zupełnie nowe, przełomowe Mitsubishi PHEV, anonsowany jako pierwszy na świecie SUV 4x4 od podstaw zaprojektowany jako hybrydowy samochód elektryczny z zewnętrznym ładowaniem akumulatorów. Ten funkcjonalny SUV oferuje osiągi niespotykane dotąd w samochodach hybrydowych: według danych fabrycznych zasięg wynosi 824 km, a spalanie to 1,9 l/100 km.

W ofercie Mitsubishi pojawią się także dwa samochody po liftingu oraz kilka wersji specjalnych obecnych modeli.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama