/  /  /  /  / Outlander dla wiernych klientów Mitsubishi
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Cena94 990 zł - 239 990 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO244 g/km - 155 g/km
Żużycie paliwa1,9 L/100km - 6,7 L/100km
 

Outlander dla wiernych klientów Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji.

Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie przedłużoną, pięcioletnią gwarancję oraz atrakcyjną propozycję finansowania zakupu samochodu. Dodatkowo, każda oferta będzie negocjowana i dopasowywana do indywidualnych potrzeb klientów.

Omawiany program jest skierowany do posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji, wyprodukowanych między 2003 a 2012 rokiem, wprowadzonych na rynek przez firmę MMC Car Poland (oficjalny importer samochodów Mitsubishi do naszego kraju) i zakupionych w polskiej sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors. Takich klientów jest obecnie ponad 10 000.

Decydując się na nowy model Mitsubishi Outlander, posiadacze poprzednich generacji tego modelu otrzymują w prezencie program przedłużonej, 5-letniej gwarancji. Dodatkowo można skorzystać z atrakcyjnych form finansowania zakupu: promocyjnego kredytu lub leasingu. We wszystkich stacjach Mitsubishi Motors klienci mogą w rozliczeniu zostawić swój obecny samochód.

Jak podkreśla generalny importer, największą zaletą tej oferty, skrojonej na miarę oczekiwań klientów, będzie dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy, zdefiniowanych po dokładnym omówieniu warunków zakupu i negocjacjach.

Ofensywa trwa
Nowy program adresowany do wiernych klientów marki jest częścią rozpoczętej niedawno ofensywy cenowej Mitsubishi na polskim rynku, mającej na celu znaczące powiększenie wolumenu sprzedaży i udziałów rynkowych.

Nowe otwarcie zapoczątkowała redukcja cen Mitsubishi Outlandera, który jest dostępny w cenie od 88 990 zł (patrz TUTAJ). W polskiej ofercie klienci znajdą 11 wersji tego pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama