/  /  /  /  / Modele SUV godne polecenia
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Modele SUV godne polecenia

Mitsubishi|
null
© Mitsubishii
nullnullnullnullnullnull

Na podstawie analizy blisko 67 000 ankiet, jakie zebrał brytyjski magazyn konsumencki Which?, Mitsubishi Outlander został uznany za jeden z pięciu najbardziej niezawodnych pojazdów w klasie SUV/4x4.

Autorzy największego brytyjskiego badania, które przeprowadzono na podstawie informacji zebranych od 66 669 użytkowników samochodów, analizowali dane pojazdów w dwóch grupach wiekowych: w wieku do trzech lat i od czterech do ośmiu lat.

Tutaj znaleźć można cały ranking.

Pytania kwestionariusza dotyczyły awarii, usterek i innych problemów, które w okresie użytkowania samochodu spowodowały konieczność wizyty w punkcie serwisowym lub były przyczyną całkowitego unieruchomienia pojazdu.

Uzyskując ocenę niezawodności na poziomie 87%, Mitsubishi Outlander z roku modelowego 2007 znalazł się wśród pięciu najbardziej niezawodnych samochodów 4x4.

Outlander to jeden z najbardziej lubianych przez polskich klientów model typu SUV. Wyróżnia go ciekawa stylistyka nadwozia, przestronne i funkcjonalne wnętrze oraz dobre własności jezdne.

Od połowy lipca w ofercie znalazła się wersja Intense Plus z benzynowym 2-litrowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o mocy 147 KM, manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś. Jest ona szczególnie interesująca dla klientów, którzy szukają samochodu tej klasy z bogatym wyposażeniem, ale w atrakcyjnej cenie (101 290 zł).

Na liście wyposażenia standardowego Outlandera Intense Plus 2.0 MIVEC MT znajdziemy m.in. system nagłośnienia Rockford Fosgate, reflektory bi-ksenonowe (HID) z systemem doświetlania zakrętów, centralny zamek z dostępem bezkluczykowym, automatyczną klimatyzację oraz systemy aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji (ASTC), ABS z EBD, ESS - ostrzegania o nagłym hamowaniu i 7 poduszek bezpieczeństwa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama