/  /  /  /  / Mitsubishi Outlander może mieć usterkę
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mitsubishi Outlander może mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma MMC Car Poland, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Outlander mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę MMC Car Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Mitsubishi Outlander (auta w wersji 5-miejscowej wyprodukowane w latach 2010-2011) ze względu na ewentualny błąd w procesie wstępnego montażu śruby tylnej piasty (4 z każdej strony, łącznie 8) mogły potencjalnie zostać niewłaściwie przymocowane (dokręcone z niedostatecznym momentem).

Jeśli klient użytkuje samochód z usterką przez dłuższy czas, śruby mocowania tylnej piasty mogą stopniowo rozluźniać się i powodować specyficzny dźwięk. W skrajnym przypadku piasta tylnego koła mogłaby ulec odkręceniu.

W Polsce omawiana kampania serwisowa dotyczy 110 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Wszyscy klienci, którzy zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia, czy w danym samochodzie występuje wyżej opisana usterka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama