/  /  /  /  / CENY | Wielka ofensywa Mitsubishi
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Cena94 990 zł - 239 990 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO244 g/km - 155 g/km
Żużycie paliwa1,9 L/100km - 6,7 L/100km
 

CENY | Wielka ofensywa Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Polski oddział Mitsubishi Motors postawił przed sobą nowe, ambitne cele znaczącego zwiększenia wolumenu sprzedaży i udziału w rynku. Ofensywę japońskiej marki rozpoczęła prezentacja znacząco obniżonych cen Mitsubishi Outlandera.

Między innymi dzięki korzystnemu kursowi japońskiego jena cennik Mitsubishi Outlandera zaczyna się teraz od 88 900 zł, natomiast wersję z napędem na 4 koła można zakupić już za 103 990 zł. Najtańsza wersja tego modelu, wyposażona w turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,2 litra i mocy 150 KM z napędem na 4 koła kosztuje teraz 119 990 zł.

"Outlander z jego najważniejszymi zaletami (przestronnością, komfortem i jakością oraz znakomitymi własnościami jezdnymi) w połączeniu z nową ceną to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku, która z pewnością znajdzie się na krótkiej liście klientów planujących zakup wszechstronnego i oszczędnego SUV-a - twierdzi Adam Męciński, dyrektor działu sprzedaży i marketingu polskiej filii Mitsubishi Motors.

"Zachęcamy do wizyty w salonie Mitsubishi, gdzie można odbyć jazdę testową i przekonać się o zaletach innowacyjnego napędu na 4 koła Outlandera. Klienci docenią też komfort zawieszenia i dynamikę silników tego modelu. W dowód najwyższej jakości układu napędowego oferujemy bezpłatnie 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km - dodaje Męciński.

Cennik Mitsubishi Outlander

Produkowany w Japonii Mitsubishi Outlander to przestronny, siedmioosobowy SUV. Ten innowacyjny i bezpieczny pojazd wyróżniają dobre osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz najwyższa jakość wykonania i materiałów.

Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4x4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach. Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu Eco 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

Dobre osiągi gwarantują nowe silniki: cicha, 2-litrowa benzynowa jednostka o mocy 150 KM i wysokiej kulturze pracy, współpracująca z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT i 5-biegową przekładnią manualną, a także oszczędny, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,2 litra i mocy 150 KM, który jest dostępny z nową automatyczną przekładnią oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów.

W polskiej ofercie klienci znajduje się obecnie 11 wersji tego pojazdu.

Nowe, wielowahaczowe zawieszenie Outlandera gwarantuje większą stabilność oraz lepsze prowadzenie. Elektromechaniczny układ kierowniczy precyzyjnie dostosowuje się do sposobu kierowania, który zależy od miejsca i warunków jazdy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi Outlander