/  /  /  /  / Mitsubishi Lancer z możliwą usterką
Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mitsubishi Lancer z możliwą usterką

UOKIK|

Jak poinformowała firma MMC Car Poland, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Lancer Sedan oraz Lancer Sportback mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę MMC Car Poland, w wybranych egzemplarzach modelu Mitsubishi Lancer Sedan oraz Lancer Sportback (auta z roku modelowego 2012 wyposażone w benzynowy silnik 4J10 1.8) w wyniku niewystarczającego podciśnienia we wzmacniaczu hamowania może dojść do wzrostu siły oporu pedału hamulca, co może spowodować wydłużenie drogi hamowania.

Sytuacja ta może wystąpić wyłącznie podczas jazdy z niewielką prędkością (poniżej 2,5 km/h) wraz z jednoczesnym naciśnięciem pedału hamulca, skręceniem kierownicy i pracą silnika z włączoną klimatyzacją (np. podczas parkowania).

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 28 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu usunięcia ewentualnej usterki. Pozostali właściciele samochodów marki Mitsubishi, objętych wspomnianą kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela MMC Car Poland (adres: ul. 17 Stycznia, 02-146 Warszawa 45; Biuro Obsługi Klienta tel.: (0-22) 463 19 40; e-mail: biuro.klienta@mitsubishi.pl, www.mistusbishi.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama