/  /  /  /  / Auta Mitsubishi w leasingu konsumenckim
Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Auta Mitsubishi w leasingu konsumenckim

MMC Car Poland|

Polski oddział Mitsubishi Motors przy współpracy z Santander Bankiem przedstawił ofertę leasingu konsumenckiego przy zakupie modeli Colt i Lancer. Przygotowanie tak atrakcyjnej propozycji stało się możliwe dzięki wejściu w życie nowych przepisów dotyczących leasingu konsumenckiego.

Taka forma finansowania zakupu pojazdu jest dostępna nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla klientów indywidualnych. Daje ona konsumentom szereg wymiernych korzyści i zapewnia minimum formalności. Teraz, zamiast zadłużać się na zakup samochodu, klienci mogą skorzystać z oferty leasingu konsumenckiego, a po kilku latach zamienić auto na nowy model bez dodatkowych kosztów.

Co to jest leasing konsumencki?
Leasing konsumencki jest formą finansowania zakupu i produktem alternatywnym dla kredytu. Jest on korzystniejszy od kredytu pod kilkoma względami: nie zmniejsza zdolności kredytowej, wymaga minimum formalności i oferuje za darmo, płatne w przypadku kredytu, ubezpieczenie GAP (Guaranteed Auto Protection), czyli ubezpieczenie straty finansowej polegającej na całkowitym zniszczeniu, bądź utracie pojazdu.

Decydując się na zakup w leasingu konsumenckim klient wpłaca ustaloną z firmą leasingową wpłatę własną (minimalnie 20% wartości pojazdu), decyduje, na ile lat podpisze umowę leasingową (na ogół około 3 lat), oraz jaka będzie wartość wykupu (minimalna wartość wykupu to 0,1% wartości auta, ale ta suma zależy od wielkości raty leasingowej i liczby lat leasingu), a następnie odbiera i użytkuje samochód, płacąc za paliwo i przeglądy samochodu.

Dowolność wykupu
Po wygaśnięciu umowy można nie zdecydować się na wykupienie samochodu, wtedy firma leasingowa przejmuje pojazd. Klient może zamienić samochód na nowy model bez dodatkowych kosztów.

Jak wybrać najlepszą dla siebie opcję?
Minimalna wartość wykupu (0,1% wartości pojazdu) oznacza, że po zakończeniu okresu leasingu klient będzie mógł wykupić samochód, płacąc tę bardzo niską sumę, ale wyższe będą miesięczne raty leasingowe. Jeśli wartość wykupu będzie wyższa, wysokość miesięcznej raty leasingowej spadnie, a po zakończeniu okresu leasingu klient będzie mógł zamienić pojazd na nowy.

Dla kogo jest leasing konsumencki?
Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób o nieregularnych dochodach z różnych źródeł (pracujących na umowę zlecenie, umowę o dzieło, będących na kontrakcie menadżerskim, marynarskim, na emeryturze, rencie czy przedstawicieli wolnych zawodów, ale także w przypadku standardowej umowy o pracę). Wzięcie samochodu w leasingu konsumenckim nie obniża zdolności kredytowej klienta: jest to szczególnie istotne dla osób planujących wzięcie większego kredytu (na przykład na zakup nieruchomości).

Bezpieczeństwo
Ubezpieczenie GAP oferowane w ramach pakietu leasingowego gwarantuje 100% wypłatę wartości samochodu w przypadku kradzieży lub wypadku podczas okresu leasingu, w którym pojazd ulegnie szkodzie całkowitej. Dzięki temu firma leasingowa pokrywa pozostałe koszty leasingu, a klient otrzymuje zwrot reszty pieniędzy, które można przeznaczyć na zakup nowego samochodu.

Elastyczny
Do licznych zalet leasingu konsumenckiego należy także elastyczność: klient ma wpływ na wysokość raty leasingowej, dzięki możliwości ustalenia wysokości wpłaty własnej przy zakupie oraz kwoty wykupu samochodu.

Szybko i bez straty czasu
Dzięki uproszczonym procedurom, mniejszej liczbie wymaganych dokumentów i formalności akceptacja wniosku trwa znacznie krócej niż w przypadku otrzymania kredytu bankowego.

Oferta dotycząca Colta i Lancera
Klikając na ten link, klienci mogą znaleźć ofertę, która w najwyższym stopniu spełnia ich oczekiwania. Tabela przedstawia wysokość rat leasingowych w porównaniu z ratami kredytowymi w odniesieniu do wszystkich wersji Mitsubishi Colta i Lancera.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama