/  /  /  /  / Mitsubishi Pajero Sport dobrze przyjęte przez polskich klientów
Mitsubishi Lancer Evolution X

Mitsubishi Lancer Evolution X

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mitsubishi Pajero Sport dobrze przyjęte przez polskich klientów

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Wprowadzony niedawno do sprzedaży model Mitsubishi Pajero Sport został entuzjastycznie przyjęty przez klientów. Zaledwie w tydzień po pierwszej dostawie tych samochodów do salonów klienci kupili 39 spośród 150 sztuk limitowanej serii tego modelu. Kolejne 9 aut jest już zarezerwowanych przez internet.

Dobre opinie klientów Mitsubishi Pajero Sport zbiera za układ napędu Super Select 4WD, dający możliwość jazdy w trybie stałego napędu na cztery koła przy dowolnej prędkości na każdej nawierzchni, parametry terenowe oraz komfort i funkcjonalność, uzyskane między innymi za sprawą przestronnego, komfortowego wnętrza.

Limitowana seria Mitsubishi Pajero Sport jest w Polsce dostępna z turbodoładowanym silnikiem Diesla o mocy 178 KM w dwóch wersjach: z 5-biegową przekładnią manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynią biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym.

Polska to jedyny rynek w Unii Europejskiej, na którym można kupić ten model.

Jak dotąd, najczęściej wybieraną przez klientów wersją tego auta jest specyfikacja Intense Plus AT (z automatyczną przekładnią): tę wersję wybrało 32 spośród 39 nabywców.

Najpopularniejszym kolorem nadwozia okazał się czarny, a zaraz za nim uplasowały się brązowy i grafitowy.

Więcej informacji na temat tego modelu można znaleźć na nowej witrynie internetowej (PATRZ TUTAJ), gdzie można obejrzeć wszystkie dostępne w Polsce konfiguracje i kolory, pobrać katalog, a także dobrać zestaw terenowych akcesoriów oferowanych w atrakcyjnej cenie i objętych 3-letnią gwarancją producenta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama