/  /  /  /  / Nowość Mitsubishi nagrodzona jako auto roku na Filipinach
Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowość Mitsubishi nagrodzona jako auto roku na Filipinach

Mitsubishi|
null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi Mirage, które w Europie otrzymało nazwę Mitsubishi Space Star, zostało wybrane Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach.

Model japońskiego producenta pokonał 69 pretendentów do tej prestiżowej nagrody, którą przyznała grupa Car Award Group, Inc. (CAGI).

Mitsubishi Mirage/Space Star zostało docenione za doskonałą wartość rynkową, przemyślaną konstrukcję oraz bogate wyposażenie. Najbogatsze wersje wyposażeniowe modelu oferują takie elementy podnoszące komfort eksploatacji jak przycisk start/stop rozrusznika czy instalowany w punkcie dealerskim opcjonalny system audio z ekranem dotykowym oraz nawigacją satelitarną GPS.

Auto zadebiutowało na rynku filipińskim w listopadzie ubiegłego roku i od razu zyskało pochlebne opinie z uwagi na osiągi i przystępną cenę. Co więcej, samochód ten jest również oszczędny i wydajny paliwowo.

Firma MMPC otrzymała również nagrody w innych kategoriach. W segmencie "podstawowych samochodów sub-kompaktowych" zwyciężył Mirage/Space Star GLS MT, natomiast w klasie SUV-ów najlepszy okazał się model Montero (Pajero) Sport 3.0 V6 GLS.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama