/  /  /  /  / Mitsubishi L200 liderem segmentu
Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mitsubishi L200 liderem segmentu

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
nullnullnull

Mitsubishi L200 jest najpopularniejszym samochodem typu pickup wśród polskich klientów. Zgodnie z najnowszymi danymi IBRM Samar, był on najczęściej wybieranym autem tego typu w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy.

Samochody typu pickup są zyskują na popularności w Polsce, a znaczący wzrost sprzedaży można obserwować od lipca tego roku. Ma to niewątpliwie związek ze zwiększoną liczbą inwestycji, szczególnie tych związanych z budową dróg w Polsce oraz faktem, że przy zakupie pickupa właściciele firm mogą odliczyć 23% VAT.

Rejestracje samochodów osobowych w sierpniu 2011

Sprzedaż Mitsubishi L200 od stycznia do sierpnia bieżącego roku wzrosła o 22% w porównaniu do tego samego okresu 2010 roku: do klientów trafiło w tym okresie 447 samochodów. W samym sierpniu sprzedano 102 takie pojazdy, czyli aż o 50% więcej niż przed rokiem.

Tak dobry wynik sprzedaży pozwolił L200 na uzyskanie ponad 20% udziału w rynku w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy tego roku, a w sierpniu udział ten wyniósł ponad 30%. Ten sukces w ogromnej mierze jest zasługą sprzedaży flotowej.

Najpopularniejsze modele w lipcu 2011

„Mitsubishi L200 jest cenione przez klientów za funkcjonalność oraz znakomity układ napędu Super Select 4WD, dający możliwość jazdy w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości, na dowolnej nawierzchni. Ten uniwersalny pojazd potrafi przewieźć niemal tonę ładunku w skrzyni, może ciągnąc przyczepę nawet do trzech ton, a w kabinie mieści się pięć osób - podkreśla Kamil Wieczorkowski, specjalista do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

„L200 jest naszym najważniejszym modelem oferowanym przedsiębiorcom: spełnia on wymagania firm budowlanych, energetycznych i telekomunikacyjnych, lasów państwowych oraz służb specjalnych, takich jak Straż Pożarna, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej czy Służba Ochrony Kolei - komentuje Wieczorkowski.

W Polsce Mitsubishi L200 jest oferowany z dwoma turbodoładowanymi silnikami o pojemności 2,5-litra i mocy 136 KM oraz 178 KM jako Single Cab (z pojedynczą kabiną), Double Cab (podwójną kabiną) i Club Cab, czyli półtorej kabiny w 9 wersjach wyposażenia.

Najtańsze Mitsubishi L200 kosztuje obecnie 69 910 zł netto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama