/  /  /  /  / 30 Mitsubishi dla budowniczych autostrady A2
Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

30 Mitsubishi dla budowniczych autostrady A2

MMC|
null
© Mitsubishi
nullnull

30 samochodów Mitsubishi L200 odebrała z bielskiego salonu Japan Motors spółka Eurovia Polska. Wprost z salonu samochody ruszyły w stronę Strykowa, ponieważ będą wykorzystywane między innymi do realizacji kontraktu na budowę odcinka autostrady A2 między Strykowem a Łyszkowicami.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wybrane wersje Mitsubishi L200 to double cab z silnikiem Diesla o mocy 136 KM.

Kontrakt dopięliśmy wyjątkowo szybko, bo L200 to samochód wręcz stworzony do budowy dróg, a co równie ważne – klient miał wyraźnie sprecyzowane wymagania – zdradza Bartłomiej Zaręba, doradca klienta w Japan Motors. Nagle jednak okazało się, że zmianie ulega nabywca, Eurovia zdecydowała się bowiem na najem.

„Umowa na najem średnioterminowy jaką podpisaliśmy z Express’em – wyjaśnia  Bartłomiej Kromczyk, specjalista ds. floty w spółce Eurovia – jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji niezaplanowanej realizacji i dodatkowych, również nieplanowanych, potrzeb logistycznych, gdyż nie wymaga wydatkowania własnych środków i zapewnia nam elastyczność.

Cieszymy się, że dla coraz większej liczby firm budowlanych Mitsubishi L200 jest naturalnym wyborem i że ten pojazd tak dobrze sprawdza się w ciężkich warunkach eksploatacji.” – komentuje Kamil Wieczorkowski z polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Firma Eurovia w trybie pilnym przejęła budowę odcinka autostrady A2 w miejsce chińskiego wykonawcy „Covec. Planowany termin ukończenia inwestycji to październik 2012, droga ma być jednak przejezdna już na Euro 2012, a więc w czerwcu przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama