/  /  /  /  / Mitsubishi Colt LPG i Elegance 2012 już w ofercie
Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Mitsubishi Colt LPG i Elegance 2012 już w ofercie

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
nullnullnullnull

W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów, w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 w limitowanej wersji Elegance.

Colt LPG jest obecnie oferowany w dwóch pięciodrzwiowych wersjach: 1.3 Invite oraz 1.3 Elegance w cenie od 45 580 zł brutto. Korzystając z nieoprocentowanego kredytu 3x33%, nowym Coltem 1.3 Invite LPG wyjedziemy z salonu płacąc 16 560 zł.

Colt LPG
Samochody z instalacją LPG cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Dlatego w gamie samochodów Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z instalacją gazową LPG renomowanej marki STAG. Limitowana seria Colt LPG z instalacją gazową jest dostępna w wersji pięciodrzwiowej 1.3 w bogato wyposażonej kompletacji Invite i Elegance.

Przy uwzględnieniu aktualnych promocji 5-drzwiowy Colt Invite 1.3 LPG wraz z instalacją LPG i montażem kosztuje 45 580 zł, natomiast za 5-drzwiowy model Colt Elegance 1.3 LPG zapłacimy teraz 49 270 zł.

STAG oferuje wysoką jakość: precyzyjne sterowniki i najlepsze komponenty mechaniczne (reduktor i listwa wtryskowa). Dzięki temu skład mieszanki oraz czasy wtrysku pobierane są bezpośrednio ze sterownika benzynowego, co skutkuje bardzo precyzyjnym doborem oraz wtryskiem mieszanki do silnika.

To pozwala uniknąć spadków mocy i sprawia, że jazda jest w pełni ekonomiczna i bezpieczna dla silnika.

Gwarancja i serwis
Dostawcą instalacji jest firma AC SA, która zapewnia 3-letnią gwarancję lub do przebiegu 100 000 km na komponenty elektroniczne i mechaniczne oraz darmowe naprawy gwarancyjne pod warunkiem montażu i wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w 54 partnerskich warsztatach serwisowych firmy AC na terenie całej Polski lub innych miejscach zaakceptowanych przez AC.

W każdym samochodzie montowana jest „czarna skrzynka”, która umożliwia kompleksową diagnostykę ewentualnych problemów z instalacją. Stacje PWS są objęte stałym nadzorem regionalnych doradców techniczno-handlowych oraz uczestniczą w stałym cyklu szkoleń zapewniającym wysokie kwalifikacje montażystów.

Dodatkowo, AC SA posiada sieć 67 warsztatów rekomendowanych, które również wyróżniają się wysoką jakością montażu i w ramach potrzeb mogą być włączone w proces reklamacyjny.

Colt Elegance wersja 2012 i LPG
Jednocześnie w polskich salonach Mitsubishi zadebiutowała specjalna wersja modelu Colt MY 2012 o nazwie Elegance. Ten samochód oferuje bogate wyposażenie w atrakcyjnej cenie.

Colt Elegance jest oferowany w wersji pięciodrzwiowej, z silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 litra i mocy 95 KM. Został stworzony na bazie nowej wersji Invite, która oferuje między innymi fabryczne radio CD/MP3 oraz boczne poduszki bezpieczeństwa.

Colt Elegance 2012 wyróżnia się dodatkowym wyposażeniem obejmującym czujniki parkowania, 15-calowe aluminiowe obręcze kół, światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED, chromowaną atrapę chłodnicy oraz emblemat wersji limitowanej z napisem "ELEGANCE" na tylnej klapie bagażnika.

Wewnątrz znajdziemy dodatkowo welurowe dywaniki z haftowanym logo "ELEGANCE" oraz chromowane ramki nawiewów.

Cena Colta 1.3 Elegance wynosi obecnie 45 180 zł brutto.

Colt Elegance jest też dostępny z instalacją gazową LPG marki STAG. Taka wersja kosztuje obecnie 49 270 zł. Dopłata za lakier metalizowany to 1 500 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama