/  /  /  /  / Otwarto salon Mitsubishi w Bydgoszczy
Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena64 990 zł - 139 990 zł (aktualizacja: 2016-12-14)
Emisja CO2119 g/km - 152 g/km
Żużycie paliwa4,6 L/100km - 5,8 L/100km
 

Otwarto salon Mitsubishi w Bydgoszczy

MMC Car Poland|
null
© MMC Car Poland
nullnull

W Bydgoszczy otwarto właśnie nowoczesną i przestronną placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Multi Salon Reiski. Obiekt mieści się na najbardziej uczęszczanej przez kierowców ul. Fordońskiej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy punkt dealerski oferuje pełną gamę samochodów spod znaku trzech diamentów i bogaty wachlarz usług serwisowych.

Nowy obiekt o powierzchni 3400 m2 ma zapoczątkować nowatorskie podejście do biznesu motoryzacyjnego na lokalnym rynku. W skład inwestycji wchodzi salon, nowoczesna lakiernia i blacharnia, serwis mechaniczny, serwis ogumienia z przechowalnią opon, Stacja Kontroli Pojazdów oraz dwustanowiskowa myjnia (w tym jedyna w Polsce automatyczna myjnia bezdotykowa).

Salon, w którym wyeksponowano szeroką gamę modeli Mitsubishi, został usytuowany dogodnie dla klientów zainteresowanych zakupem pojazdu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się placówki innych marek, największy komis samochodów używanych oraz centra handlowe.

Wygląd wnętrza salonu nawiązuje do kultury i tradycji Japonii, kraju pochodzenia samochodów marki Mitsubishi. Przed budynkiem czeka na klientów gama samochodów testowych i obszerny parking na 40 miejsc, a serwis oferuje flotą pojazdów zastępczych.

Bydgoska stacja ma za zadanie zaspakajać potrzeby klienta zarówno w zakresie doboru samochodu nowego i używanego, jak i części zamiennych i bardzo szerokiej gamy usług posprzedażnych.

Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczym wyposażono w nowoczesne urządzenia i systemy warsztatowe takie jak najnowszej generacji komora lakiernicza firmy USI Italia Chronotech czy rama Spanesi z systemem pomiarowym Autorobot. Mają one zapewnić wzrost efektywności obsługi i zadowolenia klientów.

W hali serwisu i narzędziowni z 15 stanowiskami znajduje się 9 stanowisk przeglądowo-naprawczych, w tym trzy dla samochodów o zwiększonych gabarytach z osobnymi wjazdami, dwa stanowiska do montażu i napraw elektrycznych, stanowisko diagnostyczne, stanowisko wymiany i naprawy ogumienia z wyważarką i demontażownicą oraz stanowisko drobnych napraw i regulacji świateł.

Multi Salon Reiski oferuje serwis ogumienia z profesjonalną usługą przechowywania ogumienia na wzór Schulz oraz możliwość wykonania badania pojazdu w Stacji Kontroli Pojazdów. Każdy samochód będzie mógł zostać wyposażony w certyfikat bezpieczeństwa na podstawie porównania zebranych parametrów technicznych pojazdu, ogumienia z danymi wzorcowymi.

Zamiarem firmy jest zwiększanie w nowatorski sposób świadomości klientów w kwestii związku bezpieczeństwa podróżujących z eksploatacją samochodu i ogumienia.

Z myślą o komforcie klientów serwisu stworzono nowoczesną poczekalnię z barkiem kawowym i dostępem do internetu, dającą możliwość obserwacji procesu naprawy auta. W bezpośrednim sąsiedztwie poczekalni prowadzona jest sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, wynajem długo i krótkoterminowy, kredyt gotówkowy) i ubezpieczeniowych – Multiagencja (samochody, mieszkania, życie, podróż, przedłużona gwarancja).

Mulit Salon Reiski posiada własną pomoc drogową i świadczy usługi Assistance 24 oraz należy do elitarnej, ogólnopolskiej sieci Repanet.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama