/  /  /  /  / Modele Mitsubishi z LPG
Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena64 990 zł - 139 990 zł (aktualizacja: 2016-12-14)
Emisja CO2119 g/km - 152 g/km
Żużycie paliwa4,6 L/100km - 5,8 L/100km
 

Modele Mitsubishi z LPG

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

W związku z rosnącymi cenami oleju napędowego i benzyny, polski oddział Mitsubishi Motors wspólnie z firmą Czakram przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer.

Jak wyliczył generalny importer Mitsubishi Motors, koszt samochodu z taką instalacją wzrasta jedynie o 1 900 zł i zamortyzuje się już po przejechaniu około 10 000 km.

Montaż instalacji gazowych jest możliwy wyłącznie w modelach Colt i Lancer, które są fabrycznie przystosowane do takiej modyfikacji, czyli w 3-drzwiowym i 5-drzwiowym Colt 1.3 Inform, oraz w autach Lancer sedan i Sportback 1.8 Invite.

W ramach opisanej oferty partia samochodów zostanie wyposażona przez firmę Czakram w zestaw instalacji gazowej. Cena zakupu kompletnego, 4-cylindrowego zestawu instalacji gazowej BRC Sequent 24.11, wyposażonego w zestaw czterech wtryskiwaczy BRC oraz zbiornik toroidalny, wynosi 1 900 zł brutto.

Klienci mogą wybrać i zamówić samochód z oferty lub zdecydować się na jeden z pojazdów stojących w salonie, następnie zostanie w nim zamontowana przez firmę Czakram na koszt producenta instalacja gazowa, a cena pojazdu wzrośnie o 1 900 zł.

Gwarancja
Gwarancja na instalację LPG wynosi 3 lata pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w punktach serwisowych firmy Czakram na terenie całej Polski.

Wszelkie regulacje, przeglądy okresowe oraz ewentualne naprawy zakupionej instalacji gazowej marki BRC muszą być dokonywane w placówkach wskazanych przez Czakram.

Specjalna oferta handlowa instalacji gazowych BRC Sequent 24 do samochodów Colt 1.3 oraz Lancer 1.8 jest limitowana i będzie aktualna do wyczerpania zapasów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama