/  /  /  / Samochody Mitsubishi Lancer Sedan, Lancer Sportback i ASX do serwisu
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody Mitsubishi Lancer Sedan, Lancer Sportback i ASX do serwisu

UOKiK|

Jak poinformowała firma Mitsubishi wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Lancer Sedan, Lancer Sportback oraz ASX mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Przedsiębiorca poinformował, że w ww. samochodach Mitsubishi na skutek niewłaściwego zainstalowania mocowania zaczepu holowniczego w części pojazdów może wystąpić problem z zamocowaniem zaczepu. Wystąpienie w pojeździe ww. problemu nie wywołuje zagrożenia dla użytkownika pojazdu i stanowi jedynie niedogodność.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są 122 samochody marki Mitsubishi Lancer Sedan (CY), Lancer Sportback (CX) i ASX (GA).

Lista numerów VIN w załączniku.
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama