/  /  /  / Outlander dla wiernych klientów Mitsubishi
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Outlander dla wiernych klientów Mitsubishi

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji.

Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie przedłużoną, pięcioletnią gwarancję oraz atrakcyjną propozycję finansowania zakupu samochodu. Dodatkowo, każda oferta będzie negocjowana i dopasowywana do indywidualnych potrzeb klientów.

Omawiany program jest skierowany do posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji, wyprodukowanych między 2003 a 2012 rokiem, wprowadzonych na rynek przez firmę MMC Car Poland (oficjalny importer samochodów Mitsubishi do naszego kraju) i zakupionych w polskiej sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors. Takich klientów jest obecnie ponad 10 000.

Decydując się na nowy model Mitsubishi Outlander, posiadacze poprzednich generacji tego modelu otrzymują w prezencie program przedłużonej, 5-letniej gwarancji. Dodatkowo można skorzystać z atrakcyjnych form finansowania zakupu: promocyjnego kredytu lub leasingu. We wszystkich stacjach Mitsubishi Motors klienci mogą w rozliczeniu zostawić swój obecny samochód.

Jak podkreśla generalny importer, największą zaletą tej oferty, skrojonej na miarę oczekiwań klientów, będzie dopasowanie do indywidualnych potrzeb nabywcy, zdefiniowanych po dokładnym omówieniu warunków zakupu i negocjacjach.

Ofensywa trwa
Nowy program adresowany do wiernych klientów marki jest częścią rozpoczętej niedawno ofensywy cenowej Mitsubishi na polskim rynku, mającej na celu znaczące powiększenie wolumenu sprzedaży i udziałów rynkowych.

Nowe otwarcie zapoczątkowała redukcja cen Mitsubishi Outlandera, który jest dostępny w cenie od 88 990 zł (patrz TUTAJ). W polskiej ofercie klienci znajdą 11 wersji tego pojazdu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama