/  /  /  / Nowości Mitsubishi 2013 na polskim rynku
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowości Mitsubishi 2013 na polskim rynku

null
© Mitsubishi
null

Oto nowości modelowe, które w bieżącym roku kalendarzowym zamierza wprowadzić na polski rynek marka Mitsubishi. Ciekawie wygląda m.in. zapowiedź bardzo ekonomicznej i ekologicznej wersji Mitsubishi Outlander PHEV.

W bieżącym roku kalendarzowym firma MMC Car Poland zamierza wprowadzić na polski rynek następujące modele samochodów japońskiej marki. Obok nazwy danego modelu podano również planowaną datę premiery rynkowej:
- Mitsubishi ASX wersja po face-liftingu: styczeń 2013
- Mitsubishi Pajero Sport: pierwszy kwartał 2013
- Mitsubishi Outlander PHEV: lato 2013 (PATRZ TUTAJ)

Natomiast debiut nowego modelu Mitsubishi Space Star oraz jeszcze jednego samochodu miejskiego, opartego na platformie Global Small, nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama