/  /  /  / Mitsubushi Colt do poprawy
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubushi Colt do poprawy

UOKIK|

Jak poinformowała firma MMC Car Poland, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Colt mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę MMC Car Poland, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Colt (auta wersja 3- i 5-drzwiowa, z roku modelowego 2011 i 2012) potencjalnie mogą mieć usterkę fabryczną.

Otóż na skutek błędu w procesie technologicznym podczas produkcji uszczelki do nakrętki mocującej pompy paliwa w materiale mogłyby potencjalnie pozostać pęcherzyki powietrza. W przypadku, gdy pęcherzyki byłyby zbyt duże, w materiale mogłyby powstać pęknięcia w trakcie dokręcania nakrętki mocującej pompy paliwa. W wyniku tego istnieje prawdopodobieństwo wydostania się oparów paliwa ze zbiornika.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są 33 samochody Mitsubishi Colt (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o sytuacji i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu sprawdzenia i usunięcia ewentualnej usterki (wymianę uszczelki wraz z nakrętką mocującą pompy paliwa).

Pozostali właściciele samochodów marki Mitsubishi Colt, objętych wspomnianą kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego marki.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela MMC Car Poland (adres: ul. 17 Stycznia, 02-146 Warszawa 45; Biuro Obsługi Klienta tel.: 22 463 19 40; e-mail: biuro.klienta@mitsubishi.pl, www.mitsubishi.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama