/  /  /  / Mitsubishi punktuje w rankingu zadowolenia według ADAC
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi punktuje w rankingu zadowolenia według ADAC

Mitsubishi Motors|
null
© Mitsubishi
null

Po 40 latach obecności w Europie Mitsubishi Motors utrzymuje pozycję marki kojarzonej przez klientów z wysoką jakością, której źródło tkwi w japońskich metodach konstruowania i produkowania samochodów, przekładających się na niezawodność cenioną na całym kontynencie.

Świadczą o tym najnowsze wyniki badań zadowolenia klientów, przeprowadzone przez ADAC i opublikowane niedawno w Niemczech. Ponad 20 000 właścicieli samochodów zostało poproszonych o ocenę swojej marki zarówno pod kątem samego produktu, jak i jakości obsługi klienta.

ADAC to największy automobilklub w Europie, liczący ponad 18 milionów członków.

Trend rosnący
W tym roku firma spod znaku trzech diamentów ponownie zabłysnęła w oczach swoich szczególnie wymagających, niemieckich klientów:
- jakość serwisu
trzecie miejsce (w zeszłym roku czwarte miejsce)
- postrzeganie marki
jedenaste miejsce (na 25 badanych marek)
- zadowolenie z posiadanego samochodu
ósme miejsce Mitsubishi ASX (bezpośrednio za europejskimi samochodami z segmentu premium)

Uznanie dla Mitsubishi Space Star
ADAC wysoko ocenił ostatnią propozycję firmy Mitsubishi Motors, czyli model Space Star nowej generacji. Wśród wielu zalet szczególnie doceniono niskie zużycie paliwa, które w opinii magazynu ADAC Motorwelt (wydanie wrzesień 2013) pozwoliło uznać ten samochód za "najlepszy wybór wśród ekonomicznych samochodów miejskich".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama