/  /  /  / Mitsubishi L200 Storm dostępny od 109 990 złotych
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mitsubishi L200 Storm dostępny od 109 990 złotych

MMC Car Poland|
null
© Mitsubishi
null

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie napędzany na obydwie osie pickup L200 w specjalnej wersji Storm. Limitowana seria L200 charakteryzuje się według zapewnień producenta bogatym wyposażeniem i korzystną ceną.

Mitsubishi L200 jest jednym z popularniejszych samochodów typu pickup wśród polskich klientów. Wyróżnia go funkcjonalność oraz układ napędu Super Select 4WD, dający możliwość jazdy w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości, na dowolnej nawierzchni.

Kupując Mitsubishi L200 właściciele firm mogą odliczyć 23% VAT.

Ten uniwersalny pojazd potrafi przewieźć niemal tonę ładunku w skrzyni, może ciągnąć przyczepę nawet do trzech ton, a w kabinie mieści się pięć osób.
 
Mitsubishi L200 Storm bazuje na wersji Intense z podwójną kabiną z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2,5 litra i mocy 178 KM i zaawansowanym technicznie napędem na 4 koła Super Select 4WD.

Mitsubishi L200 cennik

Samochód w wersji Storm wyposażono w czarne orurowanie z przodu i boczne stopnie firmy Steeler, a także opony BF Goodrich All Terrain 245/70R16.

We wnętrzu pojazdu znajdziemy stację multimedialną Alpine IVE-W530BT kompatybilną z iPodem oraz iPhonem, z panoramicznym ekranem dotykowym o przekątnej 6,1 cala i systemem Bluetooth, skórzaną tapicerkę z emblematem STORM, skórzaną kierownicę i pokrytą skórą dźwignię zmiany biegów oraz przyciemniane szyby.

Mitsubishi L200 Storm obecnie jest dostępny w cenie od 109 990 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama