/  /  /  / Akcja naprawcza Mitsubishi Outlander oraz Lancer
Mitsubishi

Mitsubishi

Zmień
Firma Mitsubishi założona została w Japonii, w 1870 roku przez Yataro Iwasaki i na początku była firmą żeglugową. Przez lata działała na różnych polach, m. in. w przemyśle stoczniowym oraz lotniczym, aby w 1918 roku wyprodukować pierwszy samochód, model A. W 1970 roku, z działu zajmującego się produkcją pojazdów w koncernie Mitsubishi Heavy Industries, wydzielona została odrębna marka- Mitsubishi Motors.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza Mitsubishi Outlander oraz Lancer

UOKIK|

Jak poinformowała firma MMC Car Poland, wybrane egzemplarze modelu Mitsubishi Outlander oraz Lancer mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Przedsiębiorca poinformował, że ryzyko przetarcia elektrycznej wiązki systemu sterowania silnikiem, mogące prowadzić do powstania zwarcia powodującego uruchomienie rozrusznika wykryto w kolejnej liczbie samochodów Mitsubishi Outlander (CW) oraz dodatkowo w samochodach Mitsubishi Lancer (CY, CX). Następstwem tej usterki może być nadmierne rozgrzanie rozrusznika, a w skrajnym przypadku – zapalenie się pojazdu.

W Polsce wada dotyczy 5065 egzemplarzy Mitsubishi Outlander (CW) oraz Mitsubishi Lancer (CY,CX)  patrz tutaj

Przedsiębiorca zaprosi listem poleconym posiadaczy wadliwych samochodów na bezpłatną naprawę polegającą na wzmocnieniu osłony wiązki elektrycznej systemu sterowania silnikiem
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Mitsubishi

Reklama