/  /  /  / Sprzedaż samochodów ciężarowych Mitsubishi Fuso Canter
Fuso

Fuso

Zmień
Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation to, jak sama nazwa wskazuje, firma zajmująca się produkowaniem samochodów ciężarowych oraz autobusów. Należy ona do niemieckiego koncernu Daimler AG, lecz oparta jest na japońskiej myśli technologicznej i tradycji. Historia Mitsubishi Fuso jest ściśle powiązana z historią koncernu Mitsubishi.
Dowiedz się więcej o marce
 

Sprzedaż samochodów ciężarowych Mitsubishi Fuso Canter

DaimlerChrysler Automotive Polska|(2006-01-26 11:02)

Mitsubishi Fuso Canter cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem klientów. W roku 2005 sprzedano 185 pojazdów. Największym wzięciem cieszą s...

Mitsubishi Fuso Canter cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem klientów. W roku 2005 sprzedano 185 pojazdów. Największym wzięciem cieszą się modele Canter 7C14 i Canter 3C13, ten drugi dzięki cenie złotowej i dobrych warunkach gwarancji w dalszym ciągu znajduje wielu nabywców. Najsilniejszymi ośrodkami sprzedaży samochodów Mitsubishi Fuso Canter są oprócz Warszawy Łodź, Koszalin i Wrocław. Niewątpliwym sukcesem handlowym jest kontynuacja w 2005 r. sprzedaży floty samochodów Mitsubishi Fuso Canter jako pojazdów dystrybucyjnych w grupie Żywiec, Nestle i Pepsi.
 
Nowe ciężarówki Canter są w sprzedaży na rynkach europejskich od wiosny 2005 r. Są dostępne w czterech klasach wagowych - od 3,5 do 7,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej oraz z trzema wersjami kabiny. Silniki dostępne są w klasach mocy od 92kW (125 KM) do 105kW (143 KM). Polska premiera nowego Mitsubishi Fuso Canter odbyła się 2 czerwca w Warszawskim Centrum Samochodów Używanych Truck Store.
 
Dzięki swoim niedużym gabarytom, przy optymalnej ładowności (maksymalna ładowność 4890 kg) Mitsubishi Fuso Canter pozwala się łatwo manewrować na wąskich, zatłoczonych drogach. Pomimo małej powierzchni komunikacyjnej Canter jest bardzo komfortowy; przestronność kabiny i duża objętość załadunkowa została uzyskana poprzez zawieszenie 3- lub 7-osobowej kabiny nad silnikiem. O wygodzie jazdy przesądza także zmiana położenia dźwigni zmiany biegów, który umieszczony jest w środkowej części deski rozdzielczej. Przede wszystkim nowy Canter zaskakuje jednak swoim innowacyjnym wyposażeniem, niespotykanym w tej klasie pojazdów, mającym na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy. Nie tylko poduszki powietrzne, wzmocnienia ukośne w drzwiach i podłodze kabiny, ale również hamulce tarczowe przy wszystkich kołach sprawiają, iż kierowca może czuć się bezpieczne. Poprzez swoją funkcjonalność, wszechstronność, oszczędność, komfort i bezpieczeństwo Canter należy niewątpliwie do nowej generacji ciężarówek.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama