/  /  /  / Rekordowy wrzesień BMW Group
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rekordowy wrzesień BMW Group

BMW|
null
© BMW
null

W miesiącu wrześniu koncern BMW Group dostarczył klientom na świecie prawie 189 700 nowych samochodów marki BMW, MINI oraz Rolls-Royce (+6,7%). To rekord w historii tej grupy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Licząc łącznie w okresie styczeń-wrzesień BMW Group ustanowiło kolejny rekord: zrealizowano bowiem dostawy prawie 1 436 200 egzemplarzy (+7,5%).

Dynamicznym wzrostem sprzedaży w portfolio koncernu może pochwalić się zwłaszcza marka BMW: we wrześniu dostawy były wyższe niż rok wcześniej o 7,6% (158 000 sztuk), a narastająco od stycznia aż o 9% (1 209 600 sztuk).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama