/  /  /  / Rekordowe wyniki BMW Group Polska
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rekordowe wyniki BMW Group Polska

BMW Group Polska|
null
© MINI
null

Sierpień okazał się rekordowym miesiącem dla BMW na polskim rynku w porównaniu do poprzednich lat. Do rąk klientów trafiły 473 auta BMW oraz 61 z gamy MINI.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Największe sukcesy wciąż odnosi BMW X3 oraz Seria 5, będące liderami w swoich segmentach. Jednak rok bieżący przynosi wyraźne wzrosty także dla wprowadzonej na początku roku nowej generacji Serii 3, a także dla Serii 1. Zainteresowaniem klientów cieszy się ponadto odświeżone X1, które premierę miało w lipcu.

MINI Paceman gotowy do premiery w Paryżu

Marka MINI cieszy się zaś w Polsce bardzo wysoką dynamiką wzrostu. W samym sierpniu sprzedaż MINI wyniosła 61 sztuk i wzrosła aż dwukrotnie w porównaniu do tego samego miesiąca roku poprzedzającego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama