/  /  /  / MINI Paceman już w polskich salonach
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

MINI Paceman już w polskich salonach

Bawaria Motors|
null
© Bawaria Motors
nullnullnullnullnullnull

16 marca w Hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu odbył się premierowy pokaz modelu MINI Paceman. Zadziorny szlif oraz innowacyjne rozwiązania Pacemana są już na wyciągnięcie naszej ręki.

Premiera samochodu odbyła się podczas imprezy "I Love Design – MINI znaczy maxi" w Hotelu Natura Residence w Siewierzu m.in. dla klientów firmy MINI Bawaria Motors Katowice. Gwiazda wieczoru prezentowała się znakomicie nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim technicznym.

Nowy design MINI Pacemana symbolizuje przede wszystkim dynamikę, sportowy charakter i drapieżność. Niezaprzeczalnym atutem jest również to, że pojazd jak na trzydrzwiowe MINI prezentuje bardzo przestronne i wygodne wnętrze.

Paceman przeznaczony jest dla osób aktywnych i poszukujących emocji. Wnętrze auta zaprojektowano z dużym smakiem i przede wszystkim w ten sposób, aby dawało nie tylko poczucie komfortu, ale również przyjemność obcowania z nowoczesnym designem.

MINI Paceman cennik

Premierowy wieczór Pacemana był pełen niespodzianek począwszy od samego iście artystycznego przedstawienia nowego modelu MINI, poprzez konkurs z niespodziankami, gdzie główną nagrodą był weekend z motoryzacyjną gwiazdą imprezy.

Partnerami wieczoru w Hotelu Natura Residence byli: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Dębowe Tarasy, BoConcept, TV Domo+, magazyn BE.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama