/  /  /  / MINI nowej generacji przyłapane!
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

MINI nowej generacji przyłapane!

null
© MINI
null

Niedawno pojawiła się w internecie cała seria zdjęć szpiegowskich, na których widać MINI nowej generacji. Brytyjska marka obecnie należąca do BMW Group również pokazała na zdjęciu to auto, zapowiadając, że oficjalna prezentacja już niebawem!

MINI w kolejnym wcieleniu bazuje na zupełnie nowej platformie przednio-napędowej, która znajdzie zastosowanie również w szykowanych przez markę BMW modelach typu kompakt, które zgodnie ze strategią koncernu mają w najbliższych latach stanowić ważną siłę napędową sprzedaży.

Jak zapowiada brytyjska marka, już niedługo będzie okazja do tego, aby nowe MINI poznać z bliska i dokładnie je obfotografować.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama