/  /  /  / Katarzyna Gospodarek w BMW Group Polska
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

Katarzyna Gospodarek w BMW Group Polska

BMW Group Polska|

Do BMW Group Polska w połowie czerwca dołączyła Katarzyna Gospodarek, obejmując stanowisko jako Corporate Communications Manager.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Katarzyna Gospodarek posiada wieloletnie doświadczenie w branży public relations. Ostatnio pracowała jako PR manager i rzecznik prasowy w HJ Heinz Polska, odpowiadając za obszar PR korporacyjnego, produktowego oraz komunikację wewnętrzną.

Diana Poteralska-Łyżnik, dotychczas pełniąca tę funkcję, podejmie nowe wyzwania zawodowe, m.in. zajmie się koordynacją dla BMW Group Polska wybranych strategicznych projektów komunikacyjnych z zakresu CSR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama