/  /  /  / Innowacyjne technologie gwarantują frajdę z jazdy typową dla MINI
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

Innowacyjne technologie gwarantują frajdę z jazdy typową dla MINI

MINI|
null
© MINI
null

Najnowsze innowacje w dziedzinie układów napędowych, podwozia i systemów bezpieczeństwa wskazują, że kolejne modele samochodów MINI pozwolą swojej marce zachować wiodącą pozycję rynkową.

Od 1959 roku niemożliwe do przeoczenia wrażenie prowadzenia go-karta stało się synonimem brytyjskiej marki i jej genotypu. Dzisiaj każdy samochód z rodziny MINI może poszczycić się kombinacją precyzji prowadzenia, wzorowej sprawności, nowocześnie rozumianego komfortu i bezkompromisowego poziomu bezpieczeństwa.

Ze szczególną innowacyjnością, jakiej można oczekiwać od producenta samochodów segmentu premium, MINI dąży do ustalenia standardów, które zapewnią w przyszłości rozwój pojazdów i technologii w sposób pozwalający zamieniać jazdę w wyjątkowe doświadczenie.

Nowa generacja silników po raz kolejny wyznacza nowe możliwości w zakresie optymalnego łączenia emocji z niskim zużyciem paliwa. Przyszłe modele MINI będą pierwszymi samochodami korzystającymi z nowych trzy- i czterocylindrowych silników, nie tylko obejmujących jeszcze szersze spektrum możliwości, ale także wyznaczających nowe standardy w zakresie osiąganych mocy, efektywności, komfortu i niezawodności.
 
Jakość nowych silników jest bezpośrednim rezultatem unikalnych doświadczeń rozwojowych Grupy BMW w dziedzinie technologii napędowych. Dzięki konstrukcji odpowiadającej specyfice marki, a nawet poszczególnych jej modeli, charakterystyki i osiągi samochodów pozwolą marce MINI pozostać synonimem niepowtarzalnych wrażeń z jazdy samochodem.

Postęp osiągnięty przez MINI w dziedzinie technologii układów napędowych charakteryzuje konsekwentny rozwój konstrukcji zgodnie z zasadą tworzenia i testowania każdego nowego rozwiązania oraz integracji kolejnych innowacyjnych technologii. Zarówno w zakresie projektowania, jak i koordynacji wszystkich wariantów podwoziowych, twórcy MINI nadal będą kładli szczególny nacisk na sportowy charakter i znakomite prowadzenie się samochodów.

Ponadto, MINI po raz pierwszy zastosuje amortyzatory o elektrycznie regulowanej charakterystyce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama