/  /  /  / DEALERZY | Bawaria Motors przejmuje działalność Fota Ltd.
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

DEALERZY | Bawaria Motors przejmuje działalność Fota Ltd.

null
© MINI
null

Firma Bawaria Motors, jako największy dealer samochodów BMW i MINI w Polsce, otworzyła swoją filię w Trójmieście w wyniku przejęcia działalności Fota Ltd.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Począwszy od 12 listopada placówka będzie do dyspozycji klientów w zakresie usług serwisowych, zarówno mechanicznych, jak i napraw blacharsko-lakierniczych, sprzedaży części i akcesoriów, sprzedaży samochodów używanych oraz usług finansowych i ubezpieczeniowych.

Wspomniana filia, Bawaria Motors Trójmiasto, do czasu otwarcia nowego salonu dedykowanego marce BMW mieścić się będzie przy ul. Stryjskiej 24 w Gdyni, w miejscu dotychczas zarządzanym przez Fota Ltd/autoryzowany serwis BMW i MINI.

"Trójmiasto jest dla nas kolejnym regionem, w którym będziemy mogli przekonać Państwa nie tylko do doskonałej jakości oferowanych przez nas produktów, ale także do wyjątkowej, w pełni ukierunkowanej na klienta jakości obsługi - podkreślają przedstawiciele Bawaria Motors.

"Zrobimy wszystko, aby wizyta w filii Bawaria Motors Trójmiasto była powodem radości i pełnej satysfakcji. Wieloletnie doświadczenie, stabilna sytuacja finansowa, jasno określone priorytety gwarantują Państwu zadowolenie ze świadczonych przez nas usług".

Bawaria Motors należy do grupy kapitałowej PGA, działającej w branży motoryzacyjnej od roku 1979 i posiadającej ponad 200 salonów różnych marek na terenie Francji, Holandii oraz Polski.

Bawaria Motors jest autoryzowanym dealerem i serwisem samochodów BMW i MINI w Warszawie, Jankach koło Warszawy oraz w Katowicach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama