/  /  /  /  / MINI Paceman już w polskich salonach
MINI Coupe

MINI Coupe

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

MINI Paceman już w polskich salonach

Bawaria Motors|
null
© Bawaria Motors
nullnullnullnullnullnull

16 marca w Hotelu Natura Residence Business & SPA w Siewierzu odbył się premierowy pokaz modelu MINI Paceman. Zadziorny szlif oraz innowacyjne rozwiązania Pacemana są już na wyciągnięcie naszej ręki.

Premiera samochodu odbyła się podczas imprezy "I Love Design – MINI znaczy maxi" w Hotelu Natura Residence w Siewierzu m.in. dla klientów firmy MINI Bawaria Motors Katowice. Gwiazda wieczoru prezentowała się znakomicie nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim technicznym.

Nowy design MINI Pacemana symbolizuje przede wszystkim dynamikę, sportowy charakter i drapieżność. Niezaprzeczalnym atutem jest również to, że pojazd jak na trzydrzwiowe MINI prezentuje bardzo przestronne i wygodne wnętrze.

Paceman przeznaczony jest dla osób aktywnych i poszukujących emocji. Wnętrze auta zaprojektowano z dużym smakiem i przede wszystkim w ten sposób, aby dawało nie tylko poczucie komfortu, ale również przyjemność obcowania z nowoczesnym designem.

MINI Paceman cennik

Premierowy wieczór Pacemana był pełen niespodzianek począwszy od samego iście artystycznego przedstawienia nowego modelu MINI, poprzez konkurs z niespodziankami, gdzie główną nagrodą był weekend z motoryzacyjną gwiazdą imprezy.

Partnerami wieczoru w Hotelu Natura Residence byli: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Dębowe Tarasy, BoConcept, TV Domo+, magazyn BE.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - MINI Coupe