/  /  /  /  / MINI Paceman gotowy do premiery w Paryżu
MINI Clubman

MINI Clubman

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

MINI Paceman gotowy do premiery w Paryżu

MINI|
null
© MINI
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

MINI liczy na pozyskanie szerszej grupy klientów dzięki wprowadzeniu na rynek nowego modelu Paceman. Głównym atutem Pacemana poza atrakcyjną stylistyką SUV ze sportowymi akcentami coupe są dynamiczne właściwości jezdne.

Nowy MINI Paceman to auto, które w nomenklaturze marki klasyfikowane jest jako przedstawiciel segmentu Sports Activity Coupe. Samochód jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko trzydrzwiową wersją MINI Countrymana. Można by tu pokusić się o porównanie z trzydrzwiowym Range Roverem Evoque, któremu ubyło trochę centymetrów.

Podobnie jak BMW X6, MINI Paceman może być traktowane jako dynamiczne auto stanowiące ciekawą alternatywę dla tradycyjnych modeli typu SUV. Czy taki produkt trafi w gusta np. młodszej klienteli, która gotowa jest zrezygnować z pewnych elementów funkcjonalności, jednak chce za to bardziej wyróżnić się w tłumie?

Nowości wystawy Paryż 2012

W porównaniu z bardziej funkcjonalnym Coutrymanem nowe MINI jest autem o nieco innym charakterze, które dzięki dynamiczniej zestrojonemu zawieszeniu i zmodyfikowanemu układowi kierowniczemu chce zaoferować kierowcy więcej przyjemności z jazdy.

W gamie modelowej nowego MINI pojawią się w momencie premiery rynkowej wersje Cooper, Cooper D, Cooper SD oraz Cooper S. Już teraz producent zapowiada, że w stosownym momencie oferta zostanie też rozszerzona o topową odmianę MINI John Cooper Works Paceman.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - MINI Clubman