/  /  /  /  / Innowacyjne technologie gwarantują frajdę z jazdy typową dla MINI
MINI Clubman

MINI Clubman

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Innowacyjne technologie gwarantują frajdę z jazdy typową dla MINI

MINI|
null
© MINI
null

Najnowsze innowacje w dziedzinie układów napędowych, podwozia i systemów bezpieczeństwa wskazują, że kolejne modele samochodów MINI pozwolą swojej marce zachować wiodącą pozycję rynkową.

Od 1959 roku niemożliwe do przeoczenia wrażenie prowadzenia go-karta stało się synonimem brytyjskiej marki i jej genotypu. Dzisiaj każdy samochód z rodziny MINI może poszczycić się kombinacją precyzji prowadzenia, wzorowej sprawności, nowocześnie rozumianego komfortu i bezkompromisowego poziomu bezpieczeństwa.

Ze szczególną innowacyjnością, jakiej można oczekiwać od producenta samochodów segmentu premium, MINI dąży do ustalenia standardów, które zapewnią w przyszłości rozwój pojazdów i technologii w sposób pozwalający zamieniać jazdę w wyjątkowe doświadczenie.

Nowa generacja silników po raz kolejny wyznacza nowe możliwości w zakresie optymalnego łączenia emocji z niskim zużyciem paliwa. Przyszłe modele MINI będą pierwszymi samochodami korzystającymi z nowych trzy- i czterocylindrowych silników, nie tylko obejmujących jeszcze szersze spektrum możliwości, ale także wyznaczających nowe standardy w zakresie osiąganych mocy, efektywności, komfortu i niezawodności.
 
Jakość nowych silników jest bezpośrednim rezultatem unikalnych doświadczeń rozwojowych Grupy BMW w dziedzinie technologii napędowych. Dzięki konstrukcji odpowiadającej specyfice marki, a nawet poszczególnych jej modeli, charakterystyki i osiągi samochodów pozwolą marce MINI pozostać synonimem niepowtarzalnych wrażeń z jazdy samochodem.

Postęp osiągnięty przez MINI w dziedzinie technologii układów napędowych charakteryzuje konsekwentny rozwój konstrukcji zgodnie z zasadą tworzenia i testowania każdego nowego rozwiązania oraz integracji kolejnych innowacyjnych technologii. Zarówno w zakresie projektowania, jak i koordynacji wszystkich wariantów podwoziowych, twórcy MINI nadal będą kładli szczególny nacisk na sportowy charakter i znakomite prowadzenie się samochodów.

Ponadto, MINI po raz pierwszy zastosuje amortyzatory o elektrycznie regulowanej charakterystyce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - MINI Clubman