/  /  /  / Nadchodzi nowe MINI
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nadchodzi nowe MINI

MINI|
null
© MINI
null

Już 18 listopada zostanie oficjalnie zaprezentowane MINI nowej generacji. Ta data to nie przypadek. Akurat wtedy przypada 107. rocznica urodzin Sir Aleca Issigonisa, który tak mocno kojarzy się z początkami brytyjskiej ikony motoryzacji.

Co ciekawe, niedługo potem nowe MINI zaprezentuje się też szerokiej publiczności przybyłej na dwie ważne imprezy motoryzacyjne i to w dwóch różnych częściach świata. 20 listopada samochód zostanie odsłonięty najpierw podczas Tokyo Motor Show w Japonii, a dosłownie parę godzin później światkami równoległej premiery, ale już w USA, będą goście zaproszeni na otwarcie wystawy Los Angeles Motor Show w Kalifornii.

Nowe MINI wejdzie do sprzedaży w pierwszym kwartale 2014.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama