/  /  /  / MINI Paceman w Warszawie
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

MINI Paceman w Warszawie

BMW Group Polska|
null
© MINI
null

Już 16 marca firma BMW Group Polska zaplanowała w samym centrum Warszawy specjalną imprezę promującą wejście na rynek modelu MINI Paceman.

Nowego członka rodziny MINI przywitamy już 16 i 17 marca w Warszawie. Paceman zawładnie miejską przestrzenią: w centrum miasta zostaną ułożone gigantyczne puzzle, które kawałek po kawałku odkryją prawdziwie zadziorny szlif. Na fanów gokartowej frajdy z jazdy czekają też konkursy.

W sobotę 16 marca od godziny 13.00 imprezę uświetni Michał Kościuszko, utalentowany i utytułowany kierowca rajdowy, który w bieżącym sezonie przedziera się przez szlaki rajdowe za kierownicą MINI WRC.

MINI Paceman cennik

Sportowiec odpowie na pytania na temat sportów motorowych oraz zmierzy się z niektórymi z fanów na torze ze zdalnie sterowanymi autami.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama