/  /  /  / DEALERZY | Bawaria Motors Warszawa po nowemu
MINI

MINI

Zmień
Mini to jeden z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych modeli w historii motoryzacji. Produkowany od 1959 aż do 2000 roku przez marki takie jak m. in. Austin, czy Rover dorobił się wielkiej rzeszy fanów. Na fali niesłabnącej popularności tego małego pojazdu powstała w 2000 roku marka o tej samej nazwie, oferująca klientom nowoczesne wcielenia auta.
Dowiedz się więcej o marce
 

DEALERZY | Bawaria Motors Warszawa po nowemu

Bawaria Motors|
null
© Bawaria Motors
null

Bawaria Motors, dealer samochodów BMW i MINI, inauguruje działalność odnowionego salonu samochodowego w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 47.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wyremontowany obiekt dealerski oferuje klientom zarówno nowe samochody marki BMW i MINI, jak i auta używane w ramach programu BMW Premium Selection.

Oficjalnemu otwarciu salonu towarzyszył pokaz samochodu BMW X5, prowadzony przez Joannę Zientarską.

Salon mieści się w nowoczesnym, przestronnym budynku spełniającym najnowsze, wprowadzone w tym roku standardy BMW AG. W ramach przestrzeni oddanej do dyspozycji klientów przygotowano stanowiska sprzedażowe oraz oferujące usługi finansowania zakupu i ubezpieczenia.

Nadal dostępny jest także w pełni wyposażony autoryzowany serwis samochodowy.

O kompleksową obsługę klienta zadba zespół specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingu i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje także klientom możliwość wyceny i odsprzedaży dotychczas posiadanych aut.

Dodatkowo w ofercie dealera można znaleźć m.in. samochody BMW Serii M, samochody z ekskluzywnym wyposażeniem BMW Individual, a także auta używane z 24-miesięczną gwarancją w programie BMW Premium Selection.

Firma prowadzi także sprzedaż części do warsztatów niezależnych, wraz z dostawą.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama