/  /  /  / Użytkowe Mercedesy z ewentualną usterką
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Użytkowe Mercedesy z ewentualną usterką

UOKIK|

Jak poinformował generalny importer marki Mercedes-Benz w Polsce, wybrane egzemplarze modelu Mercedes Actros, Antos oraz Arocs mogą mieć usterkę fabryczną. W związku z tym zdecydowano się przygotować stosowną akcję naprawczą w sieci ASO.

Jak ustalił producent, w niektórych samochodach wyprodukowanych w latach 2011-2012 w pojedynczych przypadkach wiązka przewodów ramy może się ocierać o jeden ze wsporników w kabinie kierowcy. Może to powodować uszkodzenie przewodów i prowadzić do awarii instalacji elektrycznej pojazdu.

W pewnych sytuacjach może dojść do świecenia poszczególnych lampek ostrzegawczych w zestawie wskaźników, a w przypadku najbardziej niekorzystnym nie można wykluczyć innych usterek powstających w wyniku zwarcia.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objęte są łącznie 1 302 egzemplarze Mercedes-Benz Actros, Antos i Arocs (patrz TUTAJ).

Autoryzowani dealerzy Mercedes-Benz Polska otrzymali szczegółowe instrukcje postępowania oraz numery nadwozi pojazdów objętych akcją. Wszyscy pierwsi właściciele zostaną wezwani listami poleconymi na bezpłatną wizytę w autoryzowanych serwisach w celu dokonania oględzin i usunięcia ewentualnej usterki.

Bliższych informacji związanych z opisaną kampanią serwisową udziela Mercedes-Benz Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama