/  /  /  / Terenowa siła Mercedesa
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Terenowa siła Mercedesa

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
nullnullnull

Klasa G, specjalny model GLK przygotowany dla GOPR, Unimog oraz premierowy pokaz nowego Mercedesa Klasy GL. To tylko część atrakcji, jaka czeka na odwiedzających OffRoad Show Poland 2012, która odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie.

Targi OffRoad Show Poland 2012 to wyjątkowa okazja do tego, aby poznać świat napędu 4x4. Zarówno profesjonaliści, jak i kompletni laicy będą mogli przyjść i przeżyć terenową przygodę. Wśród wielu wystawców ze świata rajdów off-road pojawi się także Mercedes-Benz.

Tuż przed wejściem na hale wystawiennicze zobaczyć będzie można Unimoga U5000, czyli legendarną ciężarówkę do zadań specjalnych. Poza nią spotkamy dwie „gelendy”: pierwsza z nich to model drogowy G 350 BT, druga zaś to wersja przygotowana do wykonywania najtrudniejszych zadań, czyli G 300 Professional.

Główna atrakcją będzie możliwość obejrzenia najnowszego Mercedesa Klasy GL, który zostanie zaprezentowany w Polsce po raz pierwszy. To największa terenówka marki, seryjnie wyposażona w napęd 4Matic.

Dodatkowo na stoisku Mercedes-Benz pojawi się nowa Klasa GLK. W czerwonym kolorze, pakietem off-road i specjalnych oklejeniu to samochód na co dzień wykorzystywany przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Szereg atrakcji przygotują również ratownicy GOPR, a wśród nich stanowisko z zakresu przeprowadzania pierwszej pomocy oraz pokaz umiejętności ratunkowych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama