/  /  /  / Nowa Klasa S w rekordowo krótkim czasie
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Klasa S w rekordowo krótkim czasie

Mercedes-Benz|
null
© Mercedes-Benz
null

Prestiżowa limuzyna Mercedes Klasy S nowej generacji jest już dostępna w sprzedaży na wszystkich kluczowych rynkach świata.

Po wprowadzeniu nowej Klasy S na rynek europejski, co miało miejsce pod koniec lipca, potem przyszła kolej na perspektywiczny rynek chiński, gdzie topowa limuzyna Mercedesa zadebiutowała w ostatnich dniach września.

Trzecim kluczowym rynkiem zbytu dla nowej Klasy S na świecie jest USA, gdzie samochód pojawił się w ofercie lokalnych dealerów właśnie w tym tygodniu.

Wylansowanie nowej Klasy S zajęło koncernowi tylko trzy miesiące. To rekordowo krótki czas dla omawianego modelu w całej historii koncernu ze Stuttgartu.

Mercedes Klasy S cennik w Polsce

Wszystkie egzemplarze Klasy S z przeznaczeniem do dystrybucji na rynki eksportowe pochodzą z zakładów Daimler AG w niemieckim Sindelfingen. Dotychczas na wspomnianą limuzynę ze srebrną gwiazdą na masce złożyło zamówienie ponad 30 0000 klientów.


Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama