/  /  /  / Nowa Klasa A pojawi się przed Salą Kongresową
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Klasa A pojawi się przed Salą Kongresową

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
null

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się kolejny, czwarty już Kongres Kobiet. Mercedes-Benz Polska jest partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje swój najnowszy model: Klasę A.

Mercedes-Benz Polska jest partnerem IV Kongresu Kobiet, który odbędzie się w dniach 14-15 września w Warszawie. Rekordowej liczbie ponad 8 00 uczestniczek marka zaprezentuje nową Klasę A 180 CDI BlueEfficiency.

Auto stanie przed Salą Kongresową w Pałacu Kultury i Nauki (od strony ulicy Emilii Plater). Nowa Klasa A będzie na czekać od piątku rano aż do soboty wieczorem.

"Klasa A zadebiutowała w 1997 roku i szturmem zdobyła serca nowej klienteli Mercedes-Benz: ludzi młodych i właśnie kobiet, które przedtem nie myślały o zakupie samochodu naszej marki. W ciągu 15 lat Klasa A znalazła 2,1 mln nabywców. Teraz debiutuje jej całkowicie nowa odsłona i jestem pewna, że będzie cieszyć się wielkim powodzeniem. Auto jeszcze nie weszło na rynek, a już mamy ponad 40 000 zamówień na całym świecie - mówi Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor PR Mercedes-Benz Polska.

"Kongres Kobiet to fantastyczna inicjatywa zrzeszająca aktywne kobiety z biznesu, polityki, świata nauki, sztuki i dziennikarstwa. Mam przyjemność być w radzie programowej i cieszę się, że możemy jako firma wesprzeć Kongres na rzecz społecznej i politycznej aktywizacji kobiet".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama