/  /  /  / Mercedes Sprinter z gwarancją na układ napędowy na 5 lat
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mercedes Sprinter z gwarancją na układ napędowy na 5 lat

Mercedes-Benz Polska|
null
© Mercedes-Benz
null

Niemiecki producent jest tak pewny niezawodności Mercedesa Sprintera, że zdecydował się udzielić mu gwarancji na układ napędowy na 5 lat. A to jeszcze nie wszystko…

Nabywcy Sprinterów mogą spać spokojnie. Model ten, uznany za Samochód Dostawczy Roku 2012, otrzymuje teraz bowiem 5-letnią gwarancję na układ napędowy. Ponadto, standardowa 2-letnia gwarancja na pozostałe części obowiązuje bez limitu przejechanych kilometrów.

Na Sprinterze można dodatkowo polegać dzięki gwarancji mobilności nawet do 30 lat (usługa MobiloVan). Usługa zapewnia klientom w razie awarii szybką pomoc na miejscu zdarzenia oraz wiele innych przydatnych świadczeń takich jak np. holowanie lub pojazd zastępczy. W razie potrzeby obejmuje ona także zapewnienie noclegu, a nawet podróż samolotem.

Do zachowania ważności usługi wystarczy jedynie korzystać z regularnych przeglądów w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Oferta specjalna jest ograniczona czasowo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama