/  /  /  / Mercedes Klasy A już wytwarzany w Finlandii
Mercedes

Mercedes

Zmień
Mercedes to jedna z najbardziej znanych niemieckich firm motoryzacyjnych. Należąca do koncernu Daimler marka, z siedzibą w Stuttgardzie, słynie przede wszystkim z wytwarzania samochodów osobowych zaliczanych do segmentu premium, choć w swojej ofercie ma również samochody dostawcze, ciężarowe oraz autobusy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mercedes Klasy A już wytwarzany w Finlandii

Mercedes|
null
© Mercedes-Benz
null

Zgodnie z planem produkcyjnym fabryka Valmet Automotive w Finlandii wystartowała właśnie z montażem egzemplarzy modelu Mercedes-Benz Klasy A nowej generacji.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Umowa zawarta między fińska spółką a Daimler AG przewiduje, że w latach 2013 do 2016 fabrykę Valmet Automotive opuści łącznie ponad 100 000 sztuk Klasy A.

Fińska fabryka Valmet Automotive stanowi jedno z ogniw produkcji modeli kompaktowych Daimler AG obok zakładów w niemieckim Rastatt oraz węgierskim Kesckemet.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Mercedes

Reklama